אודות החזון

שלום לך,

שמחה שהגעת לכאן ובטח איזה שהוא חלום מהלילה הולך איתך עכשיו.

קורה לך שחלום מהלילה מלווה אותך ומנקר לך בראש ובלב  ולא עד הסוף הבנת מה הוא בא להגיד? וגם, דיי ברור לך שיש שם חוכמה וידע מסקרן ומסר במיוחד בשבילך? ולא תמיד מצאת תשובה שעושה לך שכל לגבי החלום ועדיין יש יותר נסתר מהגלוי לעין? ובכלל, מעניין אותך לדעת מה יש בתת המודע שלך שמופיע בחלום?

אם כן הגעת למקום הנכון! המטרה באתר זה היא לפתוח את הלב והמחשבה לחשיבותם והשפעתם הבלתי נתפסת של חלומות הלילה על המציאות. הרצון שהוביל אותי להקים את האתר זה הרצון להזכיר את שפתו הטבעית הנשכחת של הידע הפנימי שכל אחד ואחת מאיתנו מחזיקים בתוכנו .

במהלך המון שנים חלמתי את הדרך לחדש את כוחם של חלומות הלילה,  תמצאו פה כלים פרקטיים איך להפוך את חלום הלילה לכלי שיכול לתת תשובות והשראה לחיים מדי יום ביומו, תמצאו חומרים למחשבה, סיפורי חלומות ששינו את פני ההיסטוריה וחלומות שיצרו טרנספורמציה אישית, תיזכרו בחוכמת החלומות האישית ובהמון יכולות וסגולות שיש בחלומות לילה כמו, זימון חלומות, חלימה צלולה ועוד. לכולם יש יכולת חלימה שמתעוררת כל לילה ולא ממש הולכת לישון בבוקר.

חוכמת החלומות מתחילה בהיזכרות שכל חלום הוא חלום הזדמנויות וכל חלום מספר סיפור שיכול לעזור בפיתוח מיומנויות ובקבלת החלטות בראיה מפוכחת בכל תחום בחיים למשל: ביחסים, בזוגיות, ביצירתיות, בעבודה ובתובנות יישומיות בשגרת חיינו. החלום מגשר בין תת-המודע למודע דברים שיכולים לעזור לנו להתנהל בצורה קלה וחכמה יותר.

וכל זה בפיג'מה, בלי לצאת מהמיטה!

 

מאמר קודם הקווים המנחים של הגישה
המאמר הבא על עצמי