הקווים המנחים של הגישה

הקווים המנחים של הגישה שלי שאיתם אומרים בוקר טוב לכל חלום שנחלם:

 

  1. מידי לילה חכמת החלומות חושפת בשפה ייחודית של החולם אמת ומשמעות אישית שיכולה לחולל שינוי ולגלות ידע פנימי. החלום מדבר ישירות ללב - עוקף אוטומט ונטול שיפוטים. הוא מספר בדיוק את הדברים הרלוונטיים לחולם.

 

כאן תיחשפו לדרכים כיצד להבין את שפת החלומות האישית כדי להבין את המסר האישי שהחלום מביא וכדי להיות מיומן בפירוש חלומות שאינו מבוסס על סמלים אוניברסליים. לא תשמעו מה גמל או כוכב מנצנץ מסמלים אלא תשמעו כיצד אפשר לגלות מה זה אומר עבורי בשיטה בנויה ועקבית - צעד אחר צעד.

 

  1. לחלום תפקיד משמעותי בעיצוב המציאות. הוא מבצע את תפקידו מידי לילה בכל מיטה בעולם (שישנים בה כמובן) ויש לו אפקטים יומיומיים.

 

כאן תיחשפו לגודל הפוטנציאל של חלום לילה שהוא הרבה מעבר לנתפס, שהוא הרבה מעבר לסמלים או מסתורין. תכירו דרכים הלוקחות את החלום מעולם המיסטיקה לעולם הפרקטיקה - החלום מלמד אותנו מיומנויות לחיים שיכולים להיטיב כל תחום נדרש. הפרקטיקות

 

  1. כל חלום בא לטובתנו העליונה כי באמת הפנימית, במקור, במולד, בתאים, כל אחד שואף להשתפר וכל אחד יכול לפצח את קוד החלום שלו ולקבל תשובות ודרך לחיים.

 

כאן לא תמצאו אזהרות או נבואות שחורות שאם חלמת על... זה מבשר... כל האמונות הטפלות וכל הפחדים שמוחזקים מול עולם החלומות ומול חוסר הודאות יתמוססו באופן טבעי ללא מאמץ. לכל פחד או חוסר נעימות שמתגלה בחלום יש תפקיד שמטרתו לעשות לנו טוב. תכירו כאן שיטות שטרם פגשתם של מיפוי חלום, דגירת חלום, שיח יזום עם חלום ועוד המון כלים שגיבשתי וגיליתי לאורך הרבה שנים.

 

  1. כל אחד יכול! זה לא סודי ! זה לא ליחידי סגולה! החלימה זו איכות מולדת שקיימת בכל אחד ויש אפשרות להיות מיומן בה וליהנות מהאיכויות ומהמתנות שגלומים בה למימוש יומיומי .

 

זה רק עניין של אימון, של רצון להיות נועזים ולהזיז הצידה את המוכר, של הקשבה לקול הפנימי ולאינטואיציה שגלומה בכל אחד.

 

  1. החלום הוא גשר בין המודע לתת המודע.

 

והקשר בין המודע לתת המודע של עצמינו מופקד בידינו.

 

 

 

המאמר הבא אודות החזון