צעדים בכתיבת יומן חלומות

מזל טוב!

אתם עומדים לעשות את הצעדים הראשונים שבמהלכם תאפשרו לחלום לתמוך במציאות חייכם. כדי להקל על התהליך, הכנתי עבורכם רשימת כללים וקוים כלליים שיעזרו לך.

ניהול נכון של כתיבת יומן חלומות מאפשר לך לחדש את הקשר עם חלימה, לגלות את חלום ההזדמנויות שטמון בכל חלום וחלום, לתת תוקף לעוצמת ההשפעה של חלומות הלילה על החיים ולחזק את מימד 'זמן חלום' על פני רצף החיים, כדי להכיר בכוחה של תבונת החלום ליצור מציאות. כל חלום נושא עמו מסר והנחיה אישית עבורך, מחולל שינוי ומעיר אותך לבוקר חדש של הזדמנויות

חלומות מספרים לנו על עצמינו

אז... חלומות מעוררים ובהצלחה

לפני הכול:

חשוב לשמור על היומן במקום פרטי - היומן הוא אישי וחשוף - צריך להרגיש בטוחים לכתוב בו את כל האינפורמציה שהופיעה בחלום מבלי לפחד שהמידע ייחשף לאחרים.

צעד 1

להניח את יומן ועט ליד המיטה, מומלץ להניח אותו פתוח בדף המיועד ולציין את התאריך בראש הדף כדי להימנע מכל פעולה בבוקר העלולה להסיח את דעתך ולהשכיח את החלום. ממש להתכונן ליפני השינה לכתיבת החלומות בבוקר.

מאוד יתמוך לכתוב כמה מילים לפני השינה ובו מתארים את אירועי היום - זה יוצר רצף וגם לאחר ימים רבים כאשר חוזרים לחלום, אירועי היום המתועדים יכולים להזכיר לך מה קרה לפני שהחלום נחלם.

כדאי, ורצוי כל יום, להביע כוונה וללכת לישון מודעים לרצונות שלך, אלו יחלחלו לחלום ויחזקו את הסיכוי לקבל מענה או הנחייה לדבר.

 

צעד 2

רגע לפני שמזנקים מהמיטה כותבים את החלום, יש להחיות אותו בזיכרון ולדמות אותו כאילו הוא מתרחש כאן ועכשיו מחדש, יש להיזכר בחוויות, בהתרחשויות ומה הוביל למה, בתחושות, בצבעים, ברגשות ובכל דבר מיוחד ומובהק שקרה בחלום. ממש כמו צופה מהצד שמתעד אירוע באופן שהכי נאמן להתרחשויות. ככל שהחלום ישוחזר בצורה נאמנה כך הבנת המסר תהייה מדויקת ורלוונטית עבורך.

 

צעד 3

בכל זמן שנוח לך במהלך היום, להכין מפת חלום, לכל חלום מפה ייחודית וחד פעמית עליה מופיעות התובנות מן הלילה.

 

אלו הם קוים מנחים בסיסיים אולם אם ברצונך להעמיק אפשר להירשם, ללא עלות, לחדר כושר לחלימה אותו הקמתי באהבה לחולמים ושם מחכים לך מסלולים נוספים, ומסלול מפורט על כתיבת יומן חלומות עם המחשות מתוך DREAM DIARY   

 

לחצו כאן כדי להירשם לחדר כושר לחלימה!

 

 

 

 

 

מאמר קודם איך להתכונן לשינה