מה בין חלימה לחלום לילה?

אני חייה את הידיעה שחלימה היא תכונה מופלאה שיוצרת מציאות. היא יכולת מולדת וטבעית שקיימת אצל כל אחד ואחת בעולם,  היא הפעולה של ההכרה והיא עובדת 24/7.  כל אחד יכול להיות מיומן ובקי בחלימה ואצל כל אחד היא מקבלת ביטויים אחרים. כמו טביעת האצבע האישית כך גם החלימה, אצל כל אחד, מקבלת את הצבעוניות והאישיות שלה.

 רוב הזמן, החלימה עשויה להיות מוצללת, יש כל כך הרבה הסחות במהלך היום, מחשבות, דאגות, טלפונים, ריבוי פעולות, מכשירי תקשורת, מידע רב המקיף אותנו, חדשות, אכזבות שמחות ועוד... כאשר החלימה מוצללת אנחנו לא בעלי הבית. דמיינו שאתם נוסעים מעיר לעיר עם מטוס סילון הכי משוכלל שיש ואתם לא מעלים על דעתכם שאפשר להמריא, לא מעלים על דעתכם איזו יכולת אדירה יש לכלי שאתם נוהגים בו.

 אחד הביטויים החזקים והמיוחדים של החלימה היא חלום הלילה - בזמן השינה החלימה לא נחה, היא פועלת בהכרה ומראה לנו חזיונות ומראות, מנגישה חוויות ורגשות שאנו חווים בצורה מוחשית כמו כל חוויה ממשית אחרת שמתרחשת בעירות.

 ההזמנה היא לעלות על מסלול החלימה. חלום הלילה הוא דרך נהדרת לעשות זאת. בחלום לילה יש לנו הרבה פחות הסחות דעת, האנטנות שלנו מופנות פנימה, הסחות דעת פנימיות  כמו מחשבות ודאגות מוחלשות והסחות דעת חיצוניות מושקטות כמו טלפונים, אינטרנט, התחייבויות בעבודה וכד. כל הקשב מופנה פנימה אל הקול הפנימי. כל חלום לילה בין אם זוכרים אותו ובין אם לא, מטביע את חותמו ומשנה אותנו, משפיע ומהדהד אל החיים והכי חשוב, תמיד בא לטובתנו. בכל חלום יש הנחייה לחיים, בכל חלום החלימה מנסה להעיר את תשומת הלב שלנו בדיוק לדבר שאנו צריכים.

מאמר קודם מ MOOD ל MOODA
המאמר הבא מלוא הפוטנציאל של היממה