סוד התדרים העתיקים

תדרי סולפג'יו אלו תדרים השייכים למלאכת האומנות והקסם העתיקה שנעלמו לאורך הדורות, המעטים שהכירו את סודם הסתירו אותם ובשנים האחרונות הם התגלו מחדש והיום מבינים את כוחם ופוטנציאל ההשפעה שלהם והאפקטים שהם יכולים ליצור.

אלברט איינשטיין וחקר והפיזיקה הקוונטית, כמו גם חכמי העולם הקדום (כמו הקבלה היהודית, היור וודה ההודית והרפואה הסינית העתיקה), טוענים, כהנחת בסיס לשאלת הקשר בין הרוח לחומר, שהיקום הוא אנרגיה והמרכיבים שלו שונים זה מזה ברטט התדרים שלהם.

בספרם קודים מרפאים לאפוקליפסה הביולוגית שיצא בשנת 1999, דר' לאונרד הורוביץ ודר' ג'וזף פולאו מדברים על תדרי הסולפג'יו לאחר שנים של חיפוש מידע אחריהם, שמקורם בסולם מוזיקלי עתיק, ששמש במזמורי תפילה במאה ה-11, השימוש בתדרים אלו יצר טונים מוזיקליים שמשרים רוח של קדושה והתעלות רוחנית באמצעות רטטים פיזיולוגים מדיטטיבים בזמן הטקסים הדתיים. יש הסוברים כי ניתן למצוא את סולם הסולפג'יו במקורות עתיקים יותר כמו במזמורים בתנ"ך, אך הסברה המקובלת היא שאנשי הכנסייה דאגו להסתיר אותם מעיני, או ליתר דיוק - מאוזני הציבור במכוון שההמון לא כשיר להכיל את ההשפעה שיש על המאזין מכיוון שהמזמורים הללו מכילים תדרים עוצמתיים. יש מקום להניח שהמטרה הייתה לשמר את השליטה של הכנסייה על מצב התודעה של המאמינים.

כוחם הגדול של המזמורים הללו הוא בסוד התדרים שמופקים בניגון ורוטטים בהרמוניה עם רטט היקום. יש להם אפקט על התודעה, בעלי כוח ריפוי. הם מחדדים את בהירות המחשבה, מעלים את רמת האנרגיה ומסנכרנים בין האונות. האזנה לתדרי סולפג'יו בתחוללת בכל מערכות הגוף ולא רק בשמיעה, הסוד הוא שההאזנה לתדרים מערבת את מערכת החושים, העצבים, התאים, הרגשות וגופי האנרגייה. יוצרת מטמורפוזה במבנה המסלולים הנוירולוגים במוח וחיבור של רשתות אנרגיה בגוף לשדה האחד ויוצרת ניסים בחומר וברוח בו בזמן.

הגילוי המחודש של התדרים נבחן מהיבטים רבים (כמו מתמטיקה, גיאומטריה, פיזיקה וכמובן מוזיקה), וגילו כי ההרמוניה שלהם עומדת בתואם עם הגיאומטריה המקודשת. שהם ייצוג מושלם של טבע הבריאה והמבנים שחוזרים על עצמם במהותם של כל החיים עלי אדמות.

ככל שחשופים לניגון של התדרים כך הם יוצרים סדר פנימי ושקט. ואלו - מהדהדים להכרה ותורמים גם לצלילות גדולה בחלומות הלילה. מכאן, כשהתדרים הללו מגיעים למח הם מנקים את התאים מחסימות אנרגטיות ומאפשרים זרימה חלקה של אנרגיה ותחושת חיות, חדות, צלילות ובהירות מתעצמת.

מצורפים כאן קישורים לתדרים האבודים. ממליצה להשתמש בהם כמוזיקת רקע למחול המחוללים או להאזין להם לפני השינה. בפירוט הבא תוכלו לראות מה האיכויות של כל תדר ואיזה איכות מתאימה לאיזה מחולל, ויחד עם זאת – אתם יכולים לחקור ולגלות את הניגונים שהכי עובדים לתדר האישי שלכם - חפשו את מספר התדר ויעלו לכם אופציות רבות נוספות.

 תדר 528 מתאים למחולל האהבה
 

תדר 528, תדר אהבה, טרנספורמציה, קיים בכל רטט של כל יצור וצמח על הארץ - מחזיר את  DNA האנושי למצבו המקורי, מעניק אנרגיית חיים, יצירתיות שקט פנימי, מעורר את הרצון החופשי וההדרכה הפנימית.

תדר 639 מתאים למחולל ההרמוניה

 תדר 639 מחזק הרמוניה במערכות יחסים, מחבר, משפר תקשורת, הבנה, סובלנות ואהבה, הרמוניה, בריאות ושלווה במערכות יחסים. האפשר לתאי הגוף להיות בהרמוניה עם הסביבה שלהם. קשור לצאקרת הלב

תדר 741 מתאים למחולל השמחה

תדר 741 מעורר שמחה ומאזן סרטונין בגוף, ממוסס שליליות. מנקה, מטהר רעלים בגוף וברגש, מקל על יכולת ביטוי ומשחרר חסימות, ממוסס השפעות קרינה אלקטרומגנטית, מעודד אכילה בריאה וחיים פשוטים, התקרבות לעצמי, למקור.

תדר 852 מתאים למחולל השפע

תדר 852 הוא תדר שמחובר ישירות לעיקרון האור, שהוא השפע של הידע, היש, הקיום בחוקי הבריאה והיכולת למגנט. תדר זה מעורר את חוויות רוחניות, יוצר סדר היכן שנידרש, מראה אמת, עוזר לזהות שליחות ומעורר יכולות.

חלק מהתדרים שתמצאו משולבים בתוספת של מוזיקת רקע וחלק כצליל חוזר ונשנה של התדר עצמו, כך או כך, האזנה לתדרים מחוללת שינוי תוך תאי כי תנודות גלי הקול שלהם בעלי ערך מרפא ובעלי סגולות כפי שפירטתי לכל תדר את איכויותיו והמחולל שמתאים לו.

לא מכירים את המחוללים?
מוזמנים ללחוץ ולהתרשם

 

מאמר קודם שלושת העקרונות שהופכים את החלום למדריך להגשמת הפוטנציאל
המאמר הבא מה היא שפת החלומות ולמה היא אישית?