כל בוקר, ברגעי היקיצה

כל פעולה מיותרת מרחיקה אותנו מהחלום ומקרבת אותנו לערות, לכן, מרגע היקיצה, מומלץ לעשות כמה שפחות פעולות - שהמחברת תהייה פתוחה על דף חדש, שהעט תהיה נגישה ושהכול יהיה קרוב לראש כדי למנוע צורך לקום ולהשקיע מאמץ להביא את הדברים.

 

כל בוקר, ברגעי היקיצה...

 

רגע לפני שמזנקים מהמיטה כותבים את החלום במחברת תחת הכותרת סיפור החלום - ברצף עד מפת החלום  (ראו בהמחשה המצורפת בהמשך)  כאשר כותבים את החלום כדאי להחיות אותו בזיכרון ולדמות אותו כאילו הוא מתרחש כאן ועכשיו מחדש, יש להיזכר בחוויות, בהתרחשויות ומה הוביל למה, בתחושות, בצבעים, ברגשות ובכל דבר מיוחד ומובהק שקרה בחלום. ממש כמו צופה מהצד שמתעד אירוע באופן שהכי נאמן להתרחשויות.  ככל שהחלום ישוחזר בצורה נאמנה כך הבנת המסר תהייה מדויקת ורלוונטית עבורך.

 

מוזמנים להכיר את הפרשן בעל ארבעת האישונים - במסלול BABY MIND  בחדר כושר לחלימה.

בעזרתו של הפרשן ויועציו אפשר לתעד את החלום בצורה מדויקת ונאמנה. הפרשן בעל ארבעת האישונים  ויועציו עוזרים לסגל דרך הסתכלות נוספת ואישית על החלום מבלי להטות אותו או להסיט אותו.

 

לא זוכרים חלומות?  מוזמנים למסלול זכירת חלומות בחדר כושר לחלימה, שם תמצאו תרגילים שיעזרו לכם ליזכור את החלומות מידי בוקר.

 

כשיוצאים מהחדר מומלץ לסדר את המיטה כדי לחזור לחדר מסודר עם אנרגיה חדשה. המיטה היא לב מקדש השינה!  ארגנו אותה ותאווררו את החדר.

 

"בחלומות את מגלה שאת יכולה לחוות הכול" גילתה לי חולמת גדולה "שאת תפוז כתום, בִּיצה טובענית, הר צלול, גל צונאמי, קרנף דוהר, עלה כותרת של פרח, מלאך החיים ומלאך המוות, ריח הדשא, חיים על כוכב אחר, עתיקה וצעירה, שאת כלום והכול. ברגע הנכון הם מתעוררים מתוכך ומרקדים כמו טיפות כספית הרוצים להתאחד עם השייך להם, בסיפור או במפגש, וידיעה חדשה מתעוררת בך. ואת יודעת שאת יודעת. בואי לחלום את כול כולך".

מתוך הספר של ערכת מיפוי חלומות DREAM MAP 'שיעורים במיפוי חלומות'.

 

 
ההמחשה בהמשך היא מתוך עמוד ביומן החלומות DREAM  DIARY למיפוי חלומות
מבית DREAM CHANGER
 
כל דף ביומן מעוצב בצורות וצבעים שונים, בנוסף, תמצאו בו מידע, תרגילים והנחיות שעומדים להשפיע על החלומות שלכם! אם אין לכם את היומן תוכלו לכתוב ולפעול  ביומן בו אתם כותבים
ולבצע את ההנחיות צעד אחרי צעד כפי שתמצאו במסלול זה.
 
מאמר קודם כל זמן שנוח לך, במהלך היום
המאמר הבא כל ערב, לפני השינה