כל זמן שנוח לך, במהלך היום

בכל שעות היום אפשר להתפנות ולמפות את החלום עם ערכת מיפוי החלומות  DREAM  MAP

 

בקרוב יפתח מסלול מיפוי חלומות, כאן בחדר כושר לחלימה ובו תוכלו ללמוד את עיקרי תהליך המיפוי.

 

בנתיים, השאירו מקום ליד החלום אותו כתבתם (כפי שרואים בהמחשה בהמשך) כדי שתוכלו לחזור אליו בכל זמן שתחפצו למפות אותו ולציין כיצד הוא השפיע על המציאות. כאשר מתחילים במיפוי יש לפעול בצעדים הבאים:

 

  1. לקרוא ולשחזר בדמיון את החלום שוב, להחיות ולהיזכר ברגש ובחוויה שנכחה בחלום.

 

  1. לבצע את מיפוי החלום שלב אחרי שלב, לא לשכוח לציין תחום בו יש לך רצון או צורך לקבל חיזוק או מענה. את השלבים ניתן ללמוד באמצעות ערכת מיפוי חלומות הכוללת ספר ו 108 יחידות מיפוי ולהכיר את עיקרי תהליך המיפוי במסלול מיפוי החלמות שיפתח בקרוב.

 

  1. לכתוב את יחידות המיפוי שעלו במפה במשבצות המיועדות) כפי שמפורט על הסכימה של המפה המצורפת בהמשך) מפת החלום מתפקדת גם כתזכורת ותעזור לך להיזכר בכל יחידת החלום בכל שלב בחיים - ולגלות שכל חלום נצחי ולא משנה מתי נזכרים בו ומחיים אותו מחדש. התובנות שעלו הן רלוונטיות תמיד.

 

  1. ציינו את התחום בחיים בו אתם רוצים ליישם את תובנות החלום, פרטו או ציינו את הנושא או העניין הספציפי בתחום בו אתם מבקשים דיוק או שינוי, חיזוק או מענה.
 
 ההמחשה בהמשך היא מתוך עמוד ביומן החלומות DREAM  DIARY למיפוי חלומות
מבית DREAM CHANGER
 
כל דף ביומן מעוצב בצורות וצבעים שונים, בנוסף, תמצאו בו מידע, תרגילים והנחיות שעומדים להשפיע על החלומות שלכם! אם אין לכם את היומן תוכלו לכתוב ולפעול  ביומן בו אתם כותבים ולבצע את ההנחיות צעד אחרי צעד כפי שתמצאו במסלול זה.
 
מאמר קודם לפני הכול
המאמר הבא כל בוקר, ברגעי היקיצה