כל ערב, לפני השינה

להניח את יומן ועט ליד המיטה, מומלץ להניח אותו פתוח בדף המיועד ולציין את התאריך בראש הדף כדי להימנע מכל פעולה בבוקר העלולה להסיח את דעתך ולהשכיח את החלום.

 

המעבר בין ערות לשינה הוא מימד תודעתי שאפשר להיכנס אליו באופן מודע ויזום, הירדמות מודעת משפיעה על השינה ומאפשרת לכוון את החלומות. החדר שינה הוא היכל החלומות שלכם, מוזמנים לבקר במסלול 'הכנות לשינה מודעת' בחדר כושר לחלימה כדי לסגל ביומיום את הפעולות המסייעות להכין את עצמיך לשינה מודעת.

 

ביומן החלומות DREAM DIARY למיפוי חלומות מבית DREAM CHANGER  (קישור לרכישת היומן תמצאו בתחתית הדף) תמצאו בראש העמוד שני מלבנים. מלבן בו מציינים את אירועי היום ומלבן בו כותבים הבעת כוונה. אם אין לכם את היומן קחו מחברת ריקה,  דפים שאפשר לאגד לקלסר או את היומן הקבוע שלכם. ההוראות בהמשך ממחישות,  צעד אחרי צעד,  כיצד לנהל יומן בצורה מובנית ושיטתית במטרה לחזק את מימד 'זמן חלום' על פני רצף החיים, כדי להכיר בכוחה של תבונת החלום ליצור מציאות.

 

מלאו במלבנים ביומן או במקום שייעדתם לשם כך בתואם לכותרות את מה שעולה על דעתכם . ללא צנזורה וללא ניסיון לכתיבה תקנית מנוסחת כראוי - מה שבא - ברוך הבא! נושאים אלה הם הזמנה לסכם את היום, להשפיע על החלימה ולהנכיח את הכוונה שלכם לקראת השינה באופן הבא:

 

מלבן ביומן או איזור מיועד של הבעת כוונה:

ניתן לערוך רשימה עם תיאור נקודתי של התרחשויות, כאלו שיחזירו אותך ליום שהוביל לחלום, גם בעוד ימים רבים. לדוגמא: סיימתי פרויקט בישול, ראיתי סרט עם רות, פגשתי את רונית, אכלתי סושי, הייתי חולה, הייתי בים וכד'... ניתן לסכם ולציין אזכורים של אירועים משמעותיים כמו: החלטתי ש..., הציעו לי ש..., שיניתי את המסלול בכך ש..., סגרתי מעגל... סיימתי תקופה... וכד...

 

מלבן ביומן או איזור מיועד של אירועי היום:

פה כותבים רצון, מטרה שהצבת לעצמך, או נכונות לדבר מה. כאשר הבעת הכוונה נוכחת בתודעה בשעות הערות היא נוכחת גם בחלומות ולרוב, החלומות נותנים מענה, הנחיה ונקודת מבט נוספת על דרכי מימוש אפשריות. כל הבעת כוונה מתחילה במשפט: אני שמי בהתחברות ל.../ בזימון ל.../ בהתכוונות ש... וכד' ומסתיימת במילים: "כך קורה" כדי שהבקשה תהפוך לממשית ותצא לפועל.

 

 ההמחשה בהמשך היא מתוך ראש עמוד ביומן החלומות DREAM  DIARY למיפוי חלומות
מבית DREAM CHANGER
 
כל דף ביומן מעוצב בצורות וצבעים שונים, בנוסף, תמצאו בו מידע, תרגילים והנחיות שעומדים להשפיע על החלומות שלכם! אם אין לכם את היומן תוכלו לשרטט לכם אזורים אלו בכל יומן בו אתם כותבים ולבצע את ההנחיות צעד אחרי צעד כפי שתמצאו במסלול זה.
מאמר קודם כל בוקר, ברגעי היקיצה