סיפור חלום עם חיבור לטבע

בלילה שמעתי לחישה "בואי להרמהדורה"

ובאתי -

זו לא הייתה זו דרך ברורה ולא התמצאתי במרחב, פשוט הלכתי וידעתי בחלום שהקול מוביל אותי, הלכתי לאורך נחל, ומשני צידיו היו עצים עתיקים והמון חיות, הרגשתי בנוכחותם למרות שלא ראיתי את כולם. בחלום זה היה מסע ארוך, מידי פעם צעדתי ומידי פעם השקפתי על עצמי עושה את זה.

היה רגע שידעתי שהגעתי - היה שם שער שבקושי רואים, אי אפשר היה לראות דרכו דבר אבל ראו את צידו החיצוני, זה שפונה אלי, והיו עליו מטפסים שהסתירו אותו ובקלות היה אפשר לפספס אותו. והייתה שם דמות עם גלימה שחורה וארוכה שומרת היער, הוזמנתי לטקס כניסה ליער, היה עלי לשתול עץ וללחוש לו שיגדל, ובאחת הוא גדל לגובהי ואז נתנו לי להיכנס.

זה היה יער מוגן שמופרד מכל העולם, וחיו של יצורי יער קסומים, אף אחד שם לא בנה או שינה את הטבע של היער, היער נשאר כמו שהוא ויצורי היער השתלבו בו, היו גומחות בעצים ומערות, מחילות ופינות מוסתרות שמטפסים יצרו כמו אוהל. הגעתי לנחל וראיתי את השתקפותי - הייתי כמו יצור יער באותו המקום וחושי היו שונים, ראיתי ושמעתי את הסביבה בצורה אחרת.

זה היה חלום קסום

מפת החלום שיצרתי הייתה קסומה לא פחות.

ואשתף ביחידת המיפוי שבחרתי למפה שהיא חיבור לטבע, בחלום קיבלתי גשר למימד אחר שבו הרגשתי אחרת והייתי שונה והחיבור שלי לטבע היה ישיר ועוצמתי, זה מסוג החלומות שמעירים לחיבור הקוסמי, התובנה שנפתחה לי הייתה הצורך להבחין בין התכוונות להתמקדות.

היכולת להתכוון ביומיום לאור החלום, ההתכוונות שהייתה בי כשלחשתי לעץ או שנפתחתי ללכת בדרכים שאני לא מכירה זו איכות שאני מעירה בחיים ומהבוקר - עוד יותר מדויק.

המאמר הבא סיפור חלום על מימדי החלימה