סיפור חלום על מימדי החלימה

אני בהודו,
לא בחלום, הגעתי לשם בטיסה ארוכה! עייפה, מותשת ושמחה להשתרע על המיטה בבית המלון ולישון.
ואז בא החלום - בחלום אני מטיילת בנופים מדהימים, ידעתי שאני חולמת ואף אמרתי לעצמי שיכולתי לחלום על הודו ולא באמת לטוס את כל המרחק הזה, אבל הנה אני כאן, מטיילת ממיטת בית המלון בנופים מדהימים שמחכים לי כנראה מחר. למרות שהייתי בחלום צלול לא היה לי שום רצון לביים עלילה שונה מזו שהתגלתה בפני.
בעודי פוסעת אני מגלה שיש קיפול קטן, כמו פינת דף משולשת שקיפלתי כסימן בספר, זה תמיד היה ממוקם בפינה הימנית התחתונה של הנוף, כמו כפתור הפעלה של מסך מחשב. ניגשתי והזזתי את המשולש ונחשף נוף חדש שאני יכולה לפסוע לתוכו. וגם בנוף החדש יש בדיוק את אותו המשולש ששולח אותי לנוף חדש ומהמם לא פחות. ואז גיליתי שאם אני מושכת לכיוון השני האדמה משתנה. יכולתי לבחור כל נוף או מקום שעלה בדעתי , גיליתי שבאחת אני יכולה ללכת הביתה דרך הוואי, גיליתי שכל העולם פרוס לפני בלי מגבלות של מרחק וזמן. גיליתי שאם אני משחררת מגיעים אלי הדברים הכי מדהימים בעולם.

בחלומות מהסוג הזה, ברגע שזולג ההיגיון במטרה להסביר לי מה החלום אומר למדתי לעצור אותו ולא לתת לו לעמוד בקנה אחד עם ההיגיון הער כי זה בסופו של דבר זה מוביל אותי להחמצה. וגם כאן, לרגע הוא אמר לי "את יושבת הרבה על המחשב...ולכן חלמת על..." אמירה שיכולה להוביל למסר שלא רלוונטי עבורי.

מאמר קודם סיפור חלום עם חיבור לטבע
המאמר הבא סיפור חלום ומפגש עם הזקן החכם