סיפור חלום על טרנספורמציה בגוף

חודש שביעי להריון הראשון ולפתע התחילו לרדת לי מים, אומנם הכמות היתה קטנה אך ללא הפסקה. טסנו מיד לבית החולים והעמיסו עלי בדיקות שגילו קרע של 1 מ"מ קטנטן ברחם, השכיבו אותי במיטה בהוראה מפורשת שאסור לי לזוז חודשיים, היה זה קרע קטן כחוד המחט אולם כל תזוזה או מאמץ יכלו להגדיל את הקרע למצב של סיכון חיים לי ולעובר.
לילה רביעי בבית החולים, אני חולמת שאני גולם, ישבתי תחת פרח ולאט לאט חוטים נעימים ועדינים הקיפו אותי, זו הייתה הרגשה נעימה שלא רציתי שתיפסק ולא עוררה בי שום רצון לזוז. הרגשתי שאני יכולה לשקוע לשינה עמוקה וכך היה כי שם החלום פסק, אולם התחושה איתה התעוררתי הייתה מופלאה ומתמשכת, הרגשתי שכל הלילה החוטים עטפו אותי עוד ועוד ובאורך פלא, לא ירדו לי יותר מים בבוקר. בבדיקות ראו שהיה סימן לחור הקטנטן אבל שום טיפה של מים לא זלגה משם.
הרופאים היו חסרי אמון לריפוי שהתרחש בן לילה ללא התערבות כירורגית או תרופתית ואף המליצו לי להישאר ללא תזוזה חודשיים, אולם תחושת הריפוי הייתה חזקה מהכול ובחרתי לחזור הביתה , הלידה התרחשה במועד המשוער בשבוע 40 ונולד ילד בריא ומקסים.
באותו הלילה החלום גייס את כוחות הריפוי שהיו קיימים בגוף, זו יכולת וסגולה של החלומות. לא מעט פעמים אין אנו מודעים לכך והחלום עושה את שלו גם אם אין זוכרים אותו ואין מודעים לבעיה! חלומות מרפאים מטפלים בבעיות בגוף עוד לפני שאנו מודעים להם.
מאמר קודם סיפור חלום עם פליאה
המאמר הבא סיפור חלום שנשכח וחזר