מדיניות תשלומים ואספקה

DREAM CHANGER הינו אתר תוכן ומכירה, ניתן לרכוש בו מוצרים העוסקים בחלומות לילה, קורסים וסדנאות. לאתר זכות לבטל שירות זה או אחר ללא נימוק או לשנות מחירים. וכפי שמצוין בתקנון: הבעלים עשוי לשנות את המחירים למוצרים ולשירותים באתר, עפ"י שיקול דעתו. אתה תחויב בהם, אלא אם הזמנת מוצר/ שירות לפני השינוי. המחירים באתר כוללים מע"מ אלא אם צוין אחרת במפורש.

התמונות של המוצרים באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי ייתכנו הבדלי צבעים או שינויים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות. לכל מוצר יהיה מפרט מדויק המתאר מה מכיל המוצר ואופן השימוש בו.

השימוש באתר זה והרכישות המתבצעות בו כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא את התקנון בקפידה. האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לשני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

שימוש באתר ו/או רכישת מוצר או סדנה ע"י האתר, מהווה את הסכמתך ("המזמין") לתנאים הכלולים בתקנון זה:

הליך הרכישה באתר:

 1. לרכישת מוצר באמצעות האתר, יש לבחור את המוצר ולמלא פרטים כגון שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. יש חובה למסור פרטים נכונים ומדויקים.
 2. התשלום יכול להתבצע באמצעות כרטיסי אשראי מסוג: ויזה, מסטרקרד וישראכרט. תהליך הסליקה בכרטיס האשראי מאובטח ומבוצע באמצעות אתר סליקה חיצוני והאחריות לפעילותו חלה על מפעילי אותו האתר והשימוש בו כפוף לתקנון של אותו אתר בהתאם לתקן העדכני והמחמיר של PCI. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים במאגרי בית העסק.
 3. מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר יחשב לביצוע הזמנה (להלן "הזמנה"). עם קבלת ההזמנה, תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע"י חברת כרטיסי האשראי הפעולה תאושר, במידה ורכשת מוצר הוא ישלח אליך (לפי מדיניות אספקת המוצרים המופיעה בהמשך) ובמידה ורכשת סדנה מקומך ישמר.
 4. למען הסר ספק, רק הרישום במחשבי האתר יהווה ראיה חלוטה להשלמת ההזמנה שנעשתה ע"י המזמין .
 5. כאמור, לאחר אישור הפעולה ע"י חברת כרטיסי האשראי ישלח לך אישור מחברת האשראי וחשבונית קבלה מהאתר והכל בכפוף להימצאות המוצרים במלאי. מועד המשלוח ימנה החל מיום אישור העסקה ע"י חברת האשראי.
 6. במידה ובחרת לשלם באמצעות העברה בנקאית, באחריותך ליצור קשר לקבלת פרטים ולשלוח מייל חוזר למייל שקיבלת "כהזמנה" כאשר ביצעת הזמנה באתר ולמסור אלינו אישור שביצעת את התשלום. המוצר ישלח אליךו/או מקומך בסדנה ישמר רק אם קיבלת מאיתנו חשבונית מס קבלה וזמני משלוח במידה וזה מוצר והוראות הגעה במידה וזו סדנה.
 7. הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים .
 8. במידה וההזמנה לא אושרה ע"י חברת האשראי הדבר יהווה ראייה לביטול העסקה ע"י הספק. במקרה כזה, המזמין יקבל הודעה מתאימה. ככל שהמזמין יהיה מעוניין להשלים את ההזמנה באחריותו ליצור קשר במייל חוזר ובצורת תשלום שונה, האתר מאפשר לשלם דרך paypal או ביט או העברה בנקאית.
 9. כל מידע, ו/או תצוגה המופיעים באתר ,לרבות גרפיקה,עיצוב,הצגה מילולית,סימני מסחר, סימני לוגו וכן עריכתם והצגתם של אלה, הנם בבעלות בלעדית של האתר ו/או מי מטעמו. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא בהסכמת האתר, בכתב ומראש. כל המוצרים המופיעים באתר זה כפופים לזכויות יוצרים עפ"י החוק.

 

אספקת המוצרים :

 1. המוצרים יסופקו למזמין רק לאחר ביצוע התשלום במלואו כמפורט לעיל, לכתובת שהמזמין סיפק בעת ההזמנה, תוך 5 ימי עסקים, כמופיע בדף המוצר, אלא אם כן צוין אחרת באתר .
 2. סכום דמי המשלוח יופיע בעמוד בחירת אפשרות המשלוח וישולם בנוסף לתשלום בגין המוצר.
 3. הספק לא יהיה אחראי לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או אי- אספקה שנגרם כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתו .
 4. תקנון הגוף שבאמצעותו יבוצע משלוח המוצר יחול על כל אספקה של מוצר באמצעות הספק, ויחייב את המזמין .
 5. זמני אספקת המוצרים המצוינים כוללים את חישובם של ימי עסקים (ימי א' - ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג)
 6. על הלקוח להודיע מיידית לספק אם המוצר לא סופק בתקופת האספקה המפורטת באתר. במידה והלקוח לא יהיה מעוניין להמתין להגעת המוצר מעבר לתקופת האספקה, הספק יחזיר ללקוח את הכסף אותו שילם עבור אותו מוצר כפוף ובהתאם להתקשרות עם חברת המשלוחים ווידוא נכונות התלונה ברישומי האתר .
 7. בזמן אספקת המוצר, רשאי הספק ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של המזמין/בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי/המזמין ו/או חתימתו על גבי ייפוי כח כתנאי למסירת המוצר.
 8. במידה ורכשת משלוח BOX2BOX החבילה תשלך לנקודת השירות הקרובה ביותר את הכתובת איתה רכשת את המוצר, אם ברצונך לקבל את החבילה לנקודת שירות שונה, באחריותך ליצור איתנו קשר במייל, ביום הרכישה, ולציין את הכתובת החדשה שברצונך לקבל את החבילה - ואנו נבחר עבורך את נקודת השירות הקרובה ביותר לכתובת אליה ביקשת - השינוי יכנס לתוקף רק לאחר שאישרת את המייל החוזר מאיתנו.

ביטול החלפות והחזרות למוצרים שרכשת יעשה על פי המפורט:

 1. אתה/את רשאים להחליף את המוצר שהזמנתם במוצר/ים אחר/ים או לבקש זיכוי כספי. הבקשה צריכה להתבצע תוך 30 יום מקבלת המוצר. החזרת המוצר תתאפשר כל עוד הוחזר מבלי שנעשה בו שימוש, כשהוא שלם באריזתו המקורית, ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא.
 2. הערך הכספי שיינתן עבור המוצר שהוחזר הוא הערך שבו נקנה בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה.
 3. באחריותך להחזיר את המוצר כשהוא תקין לכתובת שתישלח אליך במייל.
 4. לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 (להלן: "חוק הגנת הצרכן") https://www.nevo.co.il/law_html/Law01/089_001.htm

ביטול השתתפותך בסדנה/קורס שרכשת יעשה על פי המפורט:

יש לשלוח מייל עם חשבונית הרכישה ל: efrat@dream-changer.com

 1. במידה וביקשת לבטל את השתתפותך מעל חמישה ימי עבודה לפני מועד הסדנה תקבל החזר מלא לפי הערך אותו שילמת בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה.
 2. במידה וביקשת לבטל את השתתפותך בין חמש לשלוש ימי עבודה לפני מועד הסדנה תקבל החזר של 50% לפי הערך אותו שילמת בפועל לאחר הנחה, באם ניתנה, בעת ביצוע ההזמנה.
 3. בביטול של 2 ימי עבודה ליפני הסדנה לא יתבצע החזר!

 

סודיות מידע

 1. dream changer מתחייב לשמור על סודיות המידע שמסר המזמין, ולא לעשות כל שימוש במידע ולא להעביר לגורם אחר, ללא הרשאת המזמין אלא אם כן הדבר נדרש עפ"י דין או כדי למנוע שימוש לרעה. הספק יאפשר גישה למידע רק למי מעובדיו הזקוקים למידע לצורך מתן שירות .
 2. dream changer נוקט באמצעי זהירות ואבטחה מקובלים על מנת לשמור, ככל הניתן, על סודיות ואבטחת המידע. על אף האמור, במקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון, הספק לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם למזמין ו/או למי מטעמו ככל שמידע זה יאבד או יעשה בו שימוש לא מורשה.

 

זכאות לביצוע העסקאות באתר:

 1. לכל מי שמלאו לו 18 שנים והוא כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות.
 2. לכל מי שברשותו דואר אלקטרוני (Email) תקין ואשר פרטיו האישיים מולאו נאמנה בביצוע הליך הקנייה באתר, ובכלל זה: כתובת, תעודת זהות, טלפון נייד.

 

המזמין והספק מצהירים כי הם מודעים לחוק כרטיסי אשראי וחוק הגנת הצרכן, ככל שמתייחסים ל"רכישה מרחוק" או "רכישה טלפונית" ו/או "עסקת אינטרנט."  אם אינך מסכים לתנאי מתנאי התקנון הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר .