תנאי שימוש

מדיניות התוכן מקפידה לשמור על חוויה חיובית ומיטיבה, להנגיש ידע וכלים מעשיים. כדי ליצור מרחב זה יש להקפיד ולכבד את ההנחיות הבאות כאשר אתם בוחרים להגיב לחלום או לשתף באופן ציבורי חלום כמקור השראה לחיים:

  1. בטיחות ילדים: אנו נוקטים מדיניות של אפס סובלנות כלפי תוכן המנצל ילדים. דוגמאות לכך כוללות:
  • תמונות של פגיעה מינית בילדים: אנו נסגור את החשבונות של כל משתמש שנמצא כי הוא מפרסם או מפיץ תמונות של פגיעה מינית בילדים. אנו גם נדווח על משתמש זה לרשויות אכיפת החוק.
  • פדופיליה: אנו לא מאשרים תוכן המעודד או מקדם משיכה מינית כלפי ילדים. לדוגמה, אין ליצור בלוגים עם גלריות תמונות של ילדים כאשר אוסף התמונות או הטקסט הנלווה הם בעלי רמיזה מינית, ואין לפרסם תוכן בעל אופי מיני שבו מעורבים קטינים.
  1. דברי שטנה: אנו לא תומכים בתוכן שמקדם או מעודד אלימות כנגד אנשים או קבוצות על בסיס גזע או מוצא אתני, דת, מוגבלות, מין, גיל, לאום, עבר צבאי, או נטייה או זהות מינית, או שמטרתו העיקרית היא להצית שנאה על בסיס מאפייני בסיס אלה. קו ההפרדה עלול להיות דק, אך אם המטרה העיקרית היא תקיפה של קבוצה מוגנת, אזי התוכן של החלום חוצה את הקו.
  2. אלימות: אל תאיים על אנשים אחרים דרך השיתופי חלום הציבוריים שלך. לדוגמה, אל תפרסם איומים ברצח כנגד אדם אחר או קבוצת אנשים ואל תפרסם תוכן המעודד את הקוראים שלך לנקוט באלימות כלפי אדם או קבוצה כלשהם. זכרו, האתר מבוסס על התפיסה שכל חלום מיטים עימנו ויש דרך לגלות את המסר. החלום הוא הרבה יותר מן הנגלה לעין.
  3. הטרדה: אין להטריד או לנקוט בבריונות כלפי אחרים אנו נסיר את התוכן הפוגע ונרחיק לצמיתות את החבר מהאתר. הטרדה ברשת גם מהווה עבירה על החוק במקומות רבים ועלולות להיות לכך השלכות חמורות גם מחוץ לרשת.
  4. מידע אישי וסודי: אסור לפרסם מידע אישי וסודי של מישהו אחר. לדוגמה, אסור לפרסם מספרים של כרטיסי אשראי, מספרים של תעודות זהות, מספרי טלפון פרטיים או מספרים של רישיונות נהיגה של אחרים. בנוסף, אסור לפרסם או להפיץ תמונות או סרטונים של קטינים ללא אישור מפורש מהאפוטרופוס החוקי שלהם.
  5. התחזות לאנשים אחרים: אנו מודעים לצורך לשמור על פרטיות לצד הרצון לחלוק ולשתף ולגלות חיבורים דרך החלומות לילה, האתר יאפשר לך לבחור כינוי שתוכל להשתמש בו אולם התחייבותך היא להירשם לאתר בפרטים האמיתיים שלך והם יהיו שמורים במערכת. במעמד ההרשמה יהיה לך שדה בו תוכל לבחור כינוי ותמיד תוכל להשתמש בשמך האמיתי ע"י שינוי ההגדרות אולם אל תטעה ואל תבלבל משתמשים אחרים על ידי התחזות למישהו אחר או העמדת פנים שאתה מייצג ארגון כאשר הדבר אינו נכון. אתה מתחייב להימנע מתוכן שעלול להטעות את הקוראים בנוגע לזהותך האמיתית.
  6. פעילויות לא חוקיות: אל תשתמש בdream changer כדי להיות מעורב בפעילויות לא חוקיות או לקדם פעילויות מסוכנות לדוגמה, לא לעודד אנשים לשתות ,למכור או להשתמש בסמים לא חוקיים. אנו נדווח עליך לרשויות המתאימות. אנו תופסים בגישה כי חלום בשינה אינו מנותק מרצף חיינו, הוא משפיע ומשנה לכן יש לקחת אחריות אישית להבין מה המסר שבא להיטיב את חייך, לשם כך יש כלים באתר לסייע לך באתגר זה.
  7. עירום ופורנוגרפיה: אנו מאפשרים לחלוק חלומות מיניים או חלומות על עירום אולם מגבילים הצגת תוכן ויזואלי (סרטונים, תמונות וכד') ומגבילים תיאורים מפורטים של אקטים מיניים המתארים את החלום או הפנטזיות של החולם, התפיסה שלנו היא שחלום מיני וחלום על עירום בא להנגיש עבורינו ידע או הנחייה שאינה בהכרח מינית ונאמנה לסיפור החלום, תמיד יש מעבר, לשם כך בתהליך מיפוי החלום יש ליווי כיצד לחלוק חלום מסוג זה באופן שגם יתמוך וילמד אותך וגם יכבד את החברים עם רגישות, רקע תרבותי או גיל שונה.